Oficjalny dystrybutor SHE Hair Extension i Grande Cosmetics

Nasza Akademia, prowadzona przez Katarzynę Ciołkowską, jest skierowana do fryzjerów chętnych by poszerzyć swoją ofertę o niechirurgiczne przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Akademia również dostarcza wykwalifikowanym stylistom wiedzę dotyczącą najnowszych technik stworzonych przez markę SHE.

Katarzyna Ciołkowska, właścicielka studio Exclusive Style jest oficjalną trenerką marki SHE w Polsce, oraz jest partnerką Kotwalk.

Kotwalk jako oficjalny i wyłączny dystrybutor SHE w partnerstwie z Katarzyną Ciołkowską oferuje najlepsze wsparcie dla rozwoju Twojego biznesu. Dostarczamy wymagane materiały oraz produkty, oraz pozostajemy dostępni w zakresie jakichkolwiek potrzebnych usług oraz wsparcia technicznego.

Program szkolenia jest zawsze precyzyjnie dostosowany do Państwa potrzeb.

Oferujemy szkolenia lokalne oraz z dojazdem na terenie całej Polski z metody keratynowej, WEFT, Tape-On – oraz dostarczamy potrzebne zestawy startowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem sprzedażowym w celu uzyskania informacji na temat cen oraz dostępności dat.

Nasze systemy to:

KERATIN SYSTEM

SHE Keratyna pasmo-do-pasma to system oparty na gotowych pasmach z włoską keratyną w optymalnej ilości by doczepić włos.

Łuska keratynowa jest twarda do momentu kontaktu z wysoką temperaturą specjalnego precyzyjnego narzędzia. Fryzjer kształtuje oraz adaptuje łuskę według uznania – łuska zastyga i otrzymujemy nieobciążające włos łączenie. To oznacza wytrzymałe łączenie, jednocześnie zgrabnie ukrywając miejsca łączeń.  Włosy przedłużone w ten sposób można dowolnie stylizować oraz upinać.

Metoda jest przyjazna włosom klientki, utrzymuje naturalną strukturę włosa oraz jest hipoalergiczna. Zdejmowanie pasm jest szybkie i proste oraz umożliwia ponowne wykorzystanie tych samych włosów ponownie.

Włosy posiadają 6 miesięcy gwarancji producenta, ważna w przypadku używania kosmetyków SHE.

WEFT SYSTEM

Ten system składa się z linii szytych włosów na taśmie.

Mocowanie odbywa się za pomocą keratyny, microringów lub przeplatania naturalnych włosów klientki.

Metoda ta daje możliwość przedłużenia krótkich włosów, jednak wyłącznie naturalnie grubych włosów. Włosy nadają się do wielokrotnego użytku bez straty materiału. Metoda ta jest idealna dla osób poszukujących nabycia gęstości. Trwałość to od 1 do 3 miesięcy, zależnie od długości włosów klientki oraz prędkości wzrostu naturalnego włosa.

Włosy posiadają 6 miesięcy gwarancji producenta, ważna w przypadku używania kosmetyków SHE.

TAPE-ON SYSTEM

Przylepna taśma tape-on z termoaktywną powłoką. Podstawą taśmy jest puder keratynowy, który cechuje się zwiększoną wytrzymałością w stosunku do innych rozwiązań tape-on.

Metoda ta cechuje się rekordową prędkością bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń – jest to metoda „na zimno”. Dla dodatkowej trwałości, sugerujemy skorzystanie z mini-prostownicy na najniższej temperaturze celem pobudzenia termoaktywnej powłoki pudru keratynowego – przykładowo, dla klientek z tendencją do oleistej skóry głowy. Wyjątkowo cienkie i elastyczne taśmy dostosowują się do głowy klientki, gwarantują naturalny wygląd oraz wygodę.

Metoda doskonała dla klientek z delikatnymi włosami poszukującymi pełnej, bujnej fryzury.

Włosy posiadają 6 miesięcy gwarancji producenta, ważna w przypadku używania kosmetyków SHE.